توس شکن در نمایشگاه های بین المللی

توس شکن در نمایشگاه های بین المللی

غرفه توس شکن خراسان در نمایشگاه آگروفود تهران سال 1398

توس شکن خراسان به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده آسیاب های صنعتی، آسیاب نیمه صنعتی و آسیاب رومیزی در ایران و خاورمیانه با استقرار کارخانه در شهر مشهد همواره ارتباط مستقیم با خریداران ، صنعتگران و همکاران و معرفی محصولات آسیاب جدید و ارتقای خود را در اولویت خود قرار داده و با شرکت در تمامی نمایشگاه های تخصصی صنایع غذایی در شهر های بزرگ به این مهم دست میابد.

  • نمایشگاه های سال 97و98:
  • نمایشگاه بین المللی آگروفود تهران سال97
  • نمایشگاه بین المللی شیرینی شکلات تهران شهریور97
  • نمایشگاه طب سنتی مصلی تهران آبان 97
  • نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان بهمن 97
  • نمایشگاه بین المللی آگروفود تهران خرداد 98
  • نمایشگاه بین المللی شیرینی شکلات تهران شهریور 98

و این مسیر در جهت توسعه و ارتباط توس شکن خراسان با شما عزیزان ادامه خواهد داشت…

 

در این نمایشگاه ها کدام محصولات توس شکن بیشترین بازخورد را در بر داشت؟

بیشترین توجه مشتریان در این نمایشگاه ها به سه محصول جدید توس شکن خراسان جلب شد که عبارتند از:

آسیاب صنعتی اتوماتیک بدون توری:

این آسیاب میکرونیزه صنعتی با توجه به مکانیسم فوقالعاده خود توانمند است سخت ترین مواد را در تناژ بالا بدون نیاز به توری پودر نماید. این مکانیسم نقش عمده ای در کاهش هزینه های تولید و نگهداری و هزینه های تولید ایفا میکند. با حذف توری میتوان مبلغ هنگفتی در سال را ذخیره کرد همچنین به دلیل اتوماتیک بودن این اسیاب هزینه کارگر و تکنسین کاهش میابد.

در مورد آسیاب پین میل بدون توری صنعتی بیشتر بخوایند.

آسیاب رومیزی صنعتی مدل TS1400:

آسیاب رومیزی صنعتی1400 به ابعاد 20سانتی متر در ارتفاع 30سانتی متری با قدرت بسیار بالای خود و تجهیز به موتور فوقالعاده قدرتمند در ابعاد بسیار کوچک موجبات تحیر بازدیدگنندگان را فراهم نمود. توانمندی این آسیاب کوچک در خردایش هچنین ظرفیت بالا و امکانات این اسیاب موجب گشته تا چند پله بالاتر نسبت به محصولات مشابه در کاربری اسیاب ادویه ساب ، آسیاب عطاری و یا اسیاب آزمایشگاه های داروسازی و دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی قرار گیرد. از جمله امکانات این اسیاب میتوان به وجود سه عدد توری برای تغییر سایز خروجی مواد کوبش شده ، غبارگیر ، کارکرد مداوم و خروج مستمر مواد در کیسه پلاستکی یا ظرف اشاره کرد.

در مورد آسیاب رومیزی مدل TS-1400 بیشتر بخوانید.

آسیاب خرد کن خط تولید دمنوش و تک بگ فیتزمیل :

این دستگاه خرد کن با نام تجاری فیتزمیل در دنیا شناخته میشود که همانطور که از نام آن پیداست برای فیت کردن و به عبارتی برای تولید گرانول های هم سایز کوچکتر از قطعات اصلی مواد بکار می رود. از قابلیت های فیتزمیل توس شکن خراسان میتوان به خردایش به قطعات یک تا پنج میلی متر با حداقل میزان پودر ( یک تا پنج درصد ) در کل محصول اشاره کرد. همچنین این دستگاه خردکن قادر به جداسازی پودر از محصول خروجی اصلی توسط هوا میباشد که این مهم در صنایع تولید دمنوش اهمیت فراوان دارد ، چرا که وجود پودر در کیسه چای باعث کدر شدن دمنوش میگردد.

در مورد فیتزمیل (خردکن، گرانول ساز دمنوش) مدل TS-4600 بیشتر بخوانید.

 

0 0 رای
رتبه بندی مقاله
عضو
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات