دستگاه آسیاب صنعتی چیست؟

دستگاه آسیاب صنعتی چیست؟

دستگاه آسیاب صنعتی در طراحی های مختلف ارائه شده است که از ماشین آلات صنایع غذایی به شمار می رود امروزه در انواع مدل ها طراحی شده اند. دستگاه آسیاب صنعتی در توس شکن خراسان شامل دستگاه آسیاب‌ عطاری و دستگاه آسیاب‌ صنعتی است که در مدلهای متنوع تولید شده اند . اگر قصد خرید دستگاه آسیاب صنعتی را دارید با ما همراه باشید.

خیلی از افراد که تمایل به راه اندازی یک کسب و کار جدید  را دارند و تمایل دارند با سرمایه کم کار خود را گسترش دهند ، عده ای با خرید دستگاه آسیاب صنعتی توانسته اند در راستای حرفه آسیاب مواد به جایگاه مناسبی برسند و بتوانند تعداد دستگاه های آسیاب را نیز افزایش دهند . شرکت توس شکن خراسان  با تولید دستگاه آسیاب صنعتی با ظرفیت کارگاهی و کارخانه‌ای حدود 3000 تا 5000 کیلوگرم در یک شیفت کاری توانسته به جایگاه مناسبی در زمینه فروش آسیاب صنعتی برسد.

البته ظرفیت تولید پودر میزان توان میکرونیزه کردن این نوع آسیاب ها متفاوت میباشد. ظرفیت دستگاه‌‌های آسیاب کم ظرفیت مثل دستگاه آسیاب عطاری؛ برابر با آسیاب کردن حدود دو و نیم کیلو پودر در یک دقیقه می باشد.

برای خرید آسیاب صنعتی بهتر است حساسیت بیشتری در تحقیق کردن و انتخاب نوع دستگاه آسیاب داشته باشید در صورت نیاز می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان با کارشناسان ما داشته باشید.

تماس-با-ما

انواع آسیاب صنعتی 

دستگاه های آسیاب صنعتی در مصارف با حجم بالا طراحی شده اند .طراحی دستگاه آسیاب به گونه ای است که دارای دقت بالا می باشد. در مدل ها ، ابعاد ، قدرت و مکانیزم های مختلف طراحی شده اند.
معمولاانواع دستگاه آسیاب صنعتی با برق مصرفی 3 فاز کار می کنند و برای کسب و کار های مختلف اعم از دارویی ، آسیاب مواد شیمیایی یا کود های شیمیایی ، اسیاب مواد معدنی و غذایی  کاربرد دارند .

دستگاه های آسیاب صنعتی دارای مکانیزم های مخلتفی می باشد :

  1. آسیاب های صنعتی چکشی
  2. آسیاب های صنعتی پین میل
  3. آسیاب های صنعتی دیسکی
  4. آسیاب های صنعتی پره ای
  5. آسیاب های صنعتی پره دنده
  6. آسیاب های صنعتی غلتکی یا گلوله ای
  7. آسیاب های صنعتی جت

 

انواع آسیاب صنعتی به دو نوع معمولی و ضربه ای تقسیم می شوند نوع معمولی آن کابرد بیشتر و هزینه کمتری در بر دارد و نوع ضربه ای یا پالسی می تواند توسط یک موتور هوا ( جت پالس ) یا موتور الکتریکی با اهرم اعمال شود که کار آن ته نشین کردن مواد رو فیلتر هاست و مزیت آنچنانی ایجاد نمی نماید.

0 0 رای
رتبه بندی مقاله
عضو
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات