دستگاه آسیاب گندم

دستگاه آسیاب گندم

دستگاه آسیاب گندم محصول دیگری از محصولات توس شکن خراسان است. دستگاه آسیاب گندم ، گندم را پردازش می کند تا آرد گندم خوب برای نان ، بیسکویت ، و مصارف مختلف تولید شود. اگر قصد خرید دستگاه آسیاب گندم را دارید ، با مطالعه این مقاله خرید مطمئن تر و آگاه تری خواهید داشت.

دستگاه آسیاب در دو نوع صنعتی و خانگی و یا عطاری وجود دارد که ،دستگاه آسیاب رومیزی در انواع دستگاه آسیاب ادویه جات، گندم و ذرت و جو نیز وجود دارند که می‌توان آن‌ها را برای مصارف خانگی در حجم کم تهیه کرد.

پیشرفت تکنولوژی باعث سریع تر انجام شدن کارها و صرفه جویی در زمان شده است .در زمان های گذشته برای آسیاب کردن گندم و جو ، مردم زمان و زحمت بیشتری را صرف می کردند و به صورت دستی، یا با استفاده از وسایل مکانیکی ساده انجام می دادند. امروزه با دستگاه آسیاب گندم ، آسیاب کردن بسیار آسان، بدون دخالت دست و انجام کار ، در کمترین زمان ممکن شده است.

معرفی دستگاه آسیاب گندم

معرفی دستگاه آسیاب گندم

معرفی دستگاه آسیاب گندم

دستگاه‌ آسیاب گندم دستگاهی است  که برای پودر کردن انواع ادویه، بخصوص ادویه های سخت و پردردسر مانند فلفل، زردچوبه، زنجبیل و دارچین، و همچنین غلاتی مانند گندم و جو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه آسیاب گندم دارای دو نوع دستگاه آسیاب عطاری و دستگاه آسیاب صنعتی می باشد .شما با توجه به نوع نیاز و میزان استفاده خود از دستگاه می توانید آسیاب عطاری و یا آسیاب صنعتی را انتخاب کنید.

بسیاری از خانم ها به دلیل داشتن زمان بیشتر و تمایل به اشتغالهای خانگی با تهیه دستگاه آسیاب گندم به بسته بندی و تولید آردهای بسته بندی می کنند و حتی در موارد بسیاری که، در این شغل به درآمد بالایی رسیده اند چندین دستگاه آسیاب برای کار خود تهیه کرده اند و کار خود را در این زمینه به رونق خوبی رسانیده اند و گسترش چشم گیری داده اند.

در صنایع غذایی به دو نوع کلی دستگاه آسیاب عطاری و دستگاه آسیاب صنعتی تقسیم می‌شوند. معمولا انواع دستگاه‌ ادویه جات برای کسانی که در حجم زیاد زردچوبه، فلفل، دارچین، هل و سایر ادویه‌ جات و غلات را تولید می‌کنند، بهترین انتخاب است، چون می‌توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن با استفاده از این دستگاه صنایع غذایی، گندم یا جو را  پودر کرده و بسته‌بندی کنند.

اگر قصد خرید دستگاه آسیاب گندم را دارید با کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه‌ آسیاب گندم و جو کیفیت نهایی محصول را بالا می‌برد و مواد آسیاب شده را به صورت کامل آسیاب شده و یکدست تحویل می‌دهد، نتیجه استفاده از این آسیاب کاملا رضایت بخش است و علاوه بر احساس رضایت باعث سوددهی خواهد شد.

مشخصات دستگاه آسیاب گندم صنعتی

مشخصات دستگاه آسیاب گندم صنعتی

مشخصات دستگاه آسیاب گندم صنعتی

 • دستگاه آسیاب صنعتی قابل استفاده برای حجم بالاتری از گندم است و جنس بدنه آنها معمولا از استیل یا آهن می باشد، تیغه ی طراحی شده برای این دستگاه ها از جنس پروانه ای و یا چکشی است و به میزان مشخصی ظرفیت تولید دارند.
 • دستگاه های آسیاب عطاری و دستگاه های آسیاب صنعتی به منظور های یکسان اما متفاوت در کاربرد استفاده می شود و دستگاه های آسیاب صنعتی جنسی محکم تر و میزان بیشتری گندم و جو را در زمان کمتری آسیاب می کند.
 • در مصارف صنعتی آسیاب انواع حبوبات مانند؛ عدس، لوبیا و غیره- انواع ادویه ها مانند؛ریشه، ساقه، برگ و چوب کلیه ادویه مانند؛ زردچوبه، دارچین و نیز انواع غلات مانند؛ برنج، گندم، جو، ذرت و غیره مورد استفاده اند.
 • دستگاه های آسیاب گندم صنعتی در توس شکن خراسان ،در مدل ها ، ابعاد ، قدرت و مکانیزم های مختلف ساخته میشود
 • آسیاب ها از نظر ابعاد متفاوت هستند آسیاب های نیمه صنعتی در دو بعد متوسط و رومیزی موجودند که از 20 کیلو در روز تا 70 کیلو با فیلتر تعیین سایز دانه های آسیابی را انجام می دهند.
 • آسیاب های صنعتی دارای مدل های متنوع و مختلف در مقیاس های کوچک، بزرگ و کسب و کار های بزرگ از 100 کیلو در ساعت تا 1 تن در ساعت را جواب می دهند.
 • کیفیت ساخت آسیاب های صنعتی بسیار بالاتر از دستگاه های دیگر است .
 • دستگاه های آسیاب عطاری، دستگاه های آسیاب صنعتی و نیمه صنعتی از قدرت زیادی برای خرد و آسیاب نمودن انواع مواد سخت و نرم، مواد حساس به حرارت، مواد با چربی و مواد دارای رطوبت و سختی بالا برخوردارند.
 • کار با دستگاه های آسیاب عطاری، دستگاه های آسیاب صنعتی و نیمه صنعتی بسیار آسان است، و استفاده از آنها سبب بکارگیری نیروی انسانی کمتری است.
 • دقت انجام کار بالاتری دارد
 • کلیه مراحل آسیاب گندم با این دستگاه ها را می توان تنظیم نمود و آن را مورد نظارت قرار داد. در دستگاه های آسیاب عطاری، دستگاه های آسیاب صنعتی و نیمه صنعتی  انتقال دادن و تنظیم کردن میزان بار ورودی به دستگاه، به شکل مکانیزه صورت می گیرد و مواد پس از خرد شدن از سیکلون و فیلتراسیون در مخازن عبور کرده و از طریق شیر تخلیه دستی (یا) اتوماتیک (شیر برقی) تخلیه شده وآماده استفاده می گردند.
 • دستگاه‌ آسیاب گندم مجهز به مخرنی همراه با یک دریچه است که کافیست گندم را از طریق این دریچه به دستگاه منتقل نمایید تا آسیاب و پودر شود.
 • جنس انواع دستگاه آسیاب معمولا از استیل و آهن است، از موادی با بالاترین کیفیت و مرغوبیت برای تهیه این دستگاه استفاده شده است تا بتواند مدت زمان طولانی بدون ایجاد مشکل برای اسیاب گندم استفاده شود.
 • دستگاه آسیاب تعدادی تیغه برای برش، نصف کردن و خرد کردن دانه‌های گندم، جو، ذرت و سایر مواد غذایی سخت تعبیه شده است که می‌تواند تا حدود ۳۰۰ دور بر دقیقه بچرخد.
 • . این دستگاه‌ها بسیار قدرتمند و در عین حال مقاوم بوده وکاملا قابل شست‌وشو هستند.
 • تیغه‌های دستگاههای آسیاب تیز و قوی هستند اما بعد از چندین سال استفاده در صورتی که احساس کردید کند شده اند شما میتوانید آن را مجددا تیز کرده و استفاده کنید.
 • مهم‌ترین ویژگی انواع دستگاه‌ آسیاب، دقت و کارایی بالای این دستگاه‌هاست که یک کار بی نقص را به شما تحویل می دهند
 • امروزه مدل‌های جدید این دستگاه آسیاب طوری طراحی شده است که علاوه بر سرعت و عملکرد بسیار بالا، بدون لرزش و صدا عمل کرده و خروجی آن بهترین کیفیت را دارد.
معرفی دستگاه های آسیاب گندم عطاری –رومیزی – صنعتی و نیمه صنعتی

معرفی دستگاه های آسیاب گندم عطاری –رومیزی – صنعتی و نیمه صنعتی

دستگاه های آسیاب گندم عطاری –رومیزی – صنعتی و نیمه صنعتی

از جمله انواع دستگاه آسیاب گندم، دستگاه های آسیاب عطاری، خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشند که هر کدام درنوع خود از کیفیتی بی نظیر برخوردار است.

 1. استفاده از دستگاه های آسیاب عطاری سبب می شود، سخت ترین مواد با یک بار کوبش خورد شود و مواد نیاز به اَلک کردن مجدد ندارد.
 2. دستگاه های آسیاب عطاری، دارای پره و توری استیل می باشد و به منظور کوبش انواع ادویه جات سخت، چرب و خشک به کار می رود.
 3. دستگاه های آسیاب عطاری، اغلب با کیفیت بالا ساخته می شوند.
 4. دارای مخزن ضد زنگ، روکش استیل، فن خنک کننده موتور، سرعت و قدرت زیاد، درب پیرکس شیشه ای نشکن و صدای تولیدی متناسبی دارند که می توان از آن ها برای خورد و آسیاب نمودن فلفل، سنگ نمک، جوز هندی، تخم گشنیز، هسته تمبر هندی، زنجبیل، سماق، هسته خرما، هسته خرما، میخک، خولنجان، هل، آویشن، زیره، کتان، زردچوبه، دارچین، سنجد و و مانند اینها در مغازه های عطاری استفاده کرد.
اسیاب-رومیزی

اسیاب-رومیزی

دستگاه آسیاب گندم و ذرت رومیزی یا خانگی

دستگاه آسیاب رومیزی در انواع دستگاه آسیاب ادویه جات، گندم و جو نیز وجود دارند که می‌توان آن‌ها را برای مصارف خانگی در حجم کم تهیه کرد.

 • ابعاد و شکل ظاهری این نوع دستگاه با نمونه‌ی صنعتی آن متفاوت است و البته با قیمت متفاوتی هم به فروش می‌رسد.
 • کیفیت دستگاه آسیاب خانگی نیز بسیار بالا بوده و با تیغه‌های بسیار تیز آن می‌توان علاوه بر ادویه جات، گندم، جو و ذرت را نیز به اندازه‌ی دلخواه و البته با حجم کمتر پودر کرد.
 • این دستگاه برای عطاری‌ها نیز گزینه‌ی بسیار مناسبی است و می‌توانند انواع مواد خشک را با آن آسیاب کنند. اغلب از نمونه دستگاه رومیزی گهواره‌ای بدین منظور استفاده می‌شود.
 • علاوه بر این، قابلیت حمل و نقل آسان این دستگاه باعث شده که بتوانید به راحتی آن را به محل مورد نظر خود انتقال دهید و جا به جا کنید.
 • استفاده از این دستگاه هم بسیار ساده است و همه می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

ما در توس شکن خراسان توانسته ایم  انواع آسیاب های رومیزی و صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می‌کنیم. شما با تهیه دستگاه آسیاب گندم می توانید در هزینه ها و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

مراحل آسیاب گندم  با استفاده از دستگاه آسیاب گندم بسیار آسان است و شما نیاز کمی به نیروی انسانی دارید فقط در استفاده از دستگاههای آسیاب صنعتی حجم بیشتری وارد دستگاه می شود و دقت بالا دستگاه باعث می شود یک محصول آسیاب شده عالی را دریافت کنید.

قیمت دستگاه آسیاب گندم 

با توجه به تنوع در دستگاه های آسیاب گندم بر اساس مدل های که در بازار توسط شرکت توس شکن خراسان توزیع شده است بخصوص ادویه های سختر و کارایی دستگاه برای مصارف خانگی یا عطاری و یا صنعتی قیمت ها متفاوت می باشد بستگی به آلیاژهای بکار رفته در دستگاه آسیاب گندم را دارد.

قطعا آسیاب گندم اگر فلز خوبی در آن به کار رفته باشد. تیغه آن محکم باشد. بدون لرزش باشد. به راحتی جا به جا شود. شاسی های محکمی داشته باشند. طول عمر مفیدی داشته باشد ، به نسبت قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

محصولات آسیاب صنعتی آسیاب مدل TS-4700 و آسیاب پین میل TS-4800 از پرفروش ترین آسیاب ها در توس شکن خراسان می باشد که می توانید اطلاعات مختص به هر دستگاه را از کارشناسان ما جویا شوید.

نتیجه گیری

امروزه دستگاه های آسیاب گندم و ذرت بسیار پیشرفته ای تولید شده است که شما بنا به نیاز خود می توانید یکی از انواع دستگاههای آسیاب رومیزی ، خانگی ، عطاری ، نیمه صنعتی ، صنعتی را تهیه کنید و علاوه بر اینکه بر دقت کار خود افزوده اید در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی کرده اید و در کمترین زمان ممکن به یک محصول با کیفیت خواهید رسید.

0 0 رای
رتبه بندی مقاله
عضو
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام نظرات